Aileden Okula

HAKKIMIZDA

Büyük düşler kuranlar, düşlerini gerçekleştirmez, aşarlar
Alfred Lord Whitehead

Biz Kimiz?

Eylül 2013’te 4 kişi ile çıktığımız bu keyifli yolculukta, artık kocaman bir ekibiz. Kim miyiz?

 1. Çocukları, “geleceğimizi emanet edeceğimiz değerler” olarak gören bireyleriz.
 2. Her çocuğun, doğru yönlendirildiğinde, var olan potansiyellerini üst düzeye çıkarabileceğine inanan eğitimcileriz.
 3. En büyük zenginliğimizi çocuklarımız sayan anne babalarız.
 4. Güvene dayalı bir ilişki ve işbirliği içinde çalışan iyi bir ekibiz.

Vizyonumuz

Etik çerçeveden ayrılmadan, çocuklarımızın gelişimine katkı sağlayacak, anne babalara ve eğitimcilere ışık tutacak, yurt içinde ve dışında örnek teşkil edecek bir yapı inşa etmek.

Misyonumuz

Her çocuğun içinde var olan potansiyelini en üst düzeye çıkarmasına yardımcı olacak her tür materyal ve kaynağı sunmak, anne babalara ve eğitimcilere rehberlik etmek.

Neler Yapıyoruz?

 1. Odak noktamıza çocukların ihtiyaçlarını koyarak; öğrenme becerilerini güçlendirici etkinlikler, oyunlar ve çalışma sayfaları hazırlıyor, sağlıklı beslenmeleri için pratik yemek tarifleri veriyoruz.
 2. Hamilelik sürecinden okul dönemine, sağlıktan psikolojiye geniş bir yelpazede uzman yazıları ve videoları paylaşıyoruz.
 3. Gerek çocukların hayal dünyalarını zenginleştirecek, gerekse anne babalara ve eğitimcilere rehberlik edecek kitap tavsiyelerinde bulunuyoruz.
 4. Konusunda uzman kadromuz tarafından hazırlanan online eğitimler veriyoruz.
 5. Eğitimsel materyaller sunuyoruz.

Hedef Kitlemiz Kimler?

 1. Anne & Babalar: Evdeki minik ama doğru dokunuşlarla büyük mucizeler yaşanabileceğini deneyimletmek istiyoruz.
 2. Eğitimciler: Sınıf ortamında kullanılabilecek etkinlik ve oyunlar yanında, sorun durumlarında yapılabilecekleri hakkında rehberlik etmeyi amaçlıyoruz.
 3. Çocuklar: Eğlenceli etkinlikler yaparak, oyunlar oynayarak ve ihtiyaç paralelinde uygun çalışma sayfalarını çalışarak sayısız becerinin gelişimine katkı sağlamak istiyoruz.

Neden Bizi Ziyaret Etmelisiniz?

 1. Kafanızdaki soruların cevaplarını bulabileceğiniz doğru adres olduğumuz için.
 2. Sadece çocuklara değil, onlar için önemli rol model olan anne babalarına ve eğitimcilerine rehberlik etmeye çalıştığımız için.
 3. Her konunun uzmanından görüş ve öneri aldığımız için.
 4. Etik çalıştığımız ve özgün ürünler ortaya koyduğumuz için.
Bizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz…

AiledenOkula.com ‘un uzmanlar tarafından oluşturulan etkinlik içerikleri, yalnızca bilgilendirmeye yöneliktir. Bu etkinlikleri uygulama önerisi çocuklardaki genel gelişim özellikleri dikkate alınarak yazılmıştır. Çocuklar bireysel olarak farklılık gösterebilirler ve etkinlikleri farklı şekillerde ve kendilerinden farklı yaş gruplarından yapabilirler.

AiledenOkula.com'un uzmanlar tarafından oluşturulan  içerikleri, yalnızca  bilgilendirmeye yöneliktir. Bireysel olarak çözüm, sonuç, hukuki görüş, tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımamaktadır. Burada sunulan bilgilerin kesin doğruluğu garanti edilmemektedir. Uzmanlar'ın kendilerine yöneltilen  sorulara verdikleri cevaplarla, diğer tüm yorum ve yazılarının sorumluluğu tamamen kendilerine aittir. Aynı konuda uzman olan kişilerin aynı konuda birbiriyle çelişen ve farklı  cevap verebildiği durumlar olabilir ve bu normaldir. Bu gibi durumlar AiledenOkula.com'u bağlamaz ve bu tür bir şart altında tüm sorumluluk tamamen ilgili uzmanlara aittir. Uzman görüşleri sadece tavsiye niteliğindedir, gerekli görüldüğünde ilgili uzmana başvurmanız tavsiye edilir. AiledenOkula.com'daki (özel yazışmalar dışındaki) tüm içerikler arama motorları tarafından indekslenmekte ve arama motorları tarafından arama sonucu olarak listenebilmektedir. Özel hayatınızı ilgilendiren konuları yazarken bu hususa dikkat etmenizi önemle tavsiye ediyoruz.

AiledenOkula.com internet sitesinde yer alan tüm içerikler T Vitrin Yayıncılık A.Ş. ye aittir. İlgili içeriklerin izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin kopyalamak suretiyle yayınlaması halinde ilgili kişiler hakkında hukuki ve cezai işlem başlatılacaktır. 
Sitede kullanıcılar tarafından yayınlanan içeriklerden 5651 sayılı yasa gereği ailedenokula.com sorumlu değildir.

Üste Çık ↑